Wyprawy Nurkowe


Wszyscy wiedzą jak bardzo ekscytujący i wciągający jest podwodny świat.


Ale nie ma nic dziwnego w tym, że pod wodą znajdujemy błogi stan ukojenia… nurkowanie jest nam bardzo bliskie, bo to przecież nic innego jak początek. To właśnie pod wodą spędziliśmy pierwsze miesiące naszego życia…


Z nami możecie przeżywać ten początek kilka razy w roku i w wielu miejscach na całym Świecie. Zaczynając od gorącego Egiptu poprzez Kraibskie tropiki na egzotycznej Azji kończąc.


pływający targ w TajlandiiOrganizujemy wyprawy poznawcze, gdzie oprócz nurkowania zwiedzamy piękne kraje i bierzemy czynny udział w poznawaniu kultury i obyczajów. 


Bo jak można być w Egipcie i nie odwiedzić atmosferycznej kawiarenki z sziszą.

W Tajlandii natomiast naturalne jest oddanie się w cudownie zwinne ręce masażystki.


Prowadzimy też wyprawy typowo szkoleniowe.


Nauczamy według standardów  PADI.  Professional  Association of  Diving  Instructors  to największa  na świecie organizacja,szkoląca płetwonurków na  wszystkich poziomach zaawansowania rekreacyjnego i zawodowego. Nasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania. Na tego typu wyprawach czas jest określony według programu szkolenia w jakim bierzecie udział. Nie oznacza to jednak, że z innych przyjemności rezygnujemy całkowicie…


Nasze wyprawy często łączą nurkowanie z żeglowaniem.


Zapraszamy na nie również tych, którzy do nurkowania podchodzą jeszcze z dystansem.


Fakt, że można tu po prostu mile spędzić czas i poznać wyjątkowych ludzi pozwala na pełne odprężenie i korzystanie z wakacji.


W wyprawach naszych najczęściej bierze udział nie więcej osób niż załoga jednego jachtu. Pozwala to na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami. Większość naszych początkowo tylko klientów utrzymuje z nami ciągły kontakt, nurkując, żeglując, spotykając się i polecając nas innym.


Dla grup możemy zorganizować wyprawę w dowolnie wybrany zakątek Świata!


Do zobaczenia 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Skontaktuj się z nami:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Odwiedź nasz kanał na YouTube

świat podwodny Egiptu

Szkolenia Nurkowe

Wyprawy Nurkowe

zeglujze.pl