Szkolenia


Czym jest nurkowanie?

Nurkowanie to sport wodny uprawiany pod wodą.

zółw

Ale nie tylko! Nurkowanie to pasja! Pasja, która wciąga… bo któż z nas potrafi oprzeć się temu nieznanemu pięknu podwodnego świata?


Digital CameraPrzyznajmy, każdy marzył o przynajmniej jednej malutkiej złotej rybce we własnym akwarium.  A czy ktoś przepuścił okazję aby zobaczyć film o życiu w oceanie pokazywanym w kinach 3D?

Nurkując stajemy się częścią tego tak bardzo niedostępnego życia.  To właśnie pod wodą możemy podziwiać rafy koralowe, niedostępne jaskinie i tęczę barw ich mieszkańców.

W zasadzie każdy rodzaj  przebywania pod wodą nazywamy nurkowaniem. Oczywiście, możecie próbować tego sami. Tylko po co? Dużo łatwiej i bezpieczniej jest odbyć profesjonalny kurs nurkowania pod okiem instruktora.

I tu OffshoreAdventure jako szkoła nurkowania przychodzi z pomocą.


Nauczamy według standardów  PADIProfessional  Association of  Diving Instructors  to największa  na świecie organizacja, szkoląca płetwonurków na  wszystkich poziomach zaawansowania rekreacyjnego i zawodowego. Nasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania.


nurkowanie basenZ nami każdy może osiągnąć sukces z zakresu nurkowania, a przy tym poznać ciekawych ludzi i spędzić przyjemnie czas.

Prowadzimy zajęcia bezstresowo i w małych grupach. Pozwala to na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami.  Wielu naszych  kursantów  utrzymuje z nami  ciągły kontakt,  nurkując,  żeglując, spotykając się oraz polecając nas innym.

Przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób w szkoleniach żeglarskich i nurkowych.

Nasze wyprawy mają miejsce na wodach całego świata.


Zaprszamy 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Skontaktuj się z nami:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Odwiedź nasz kanał na YouTube

świat podwodny Egiptu

Szkolenia Nurkowe

Wyprawy Nurkowe

zeglujze.pl